Hakkımızda

Biz Kimiz

Alsan 3D Mimarlık ve Mühendislik, 2018 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Her biri kendi alanında deneyimli ; genç ve dinamik kadrosuyla faaliyetlerini geliştirerek sürdürmeye devam etmektedir.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu tüm yönetim, denetim ve organizasyon hizmetlerini sağlayan uluslararası düzeyde öncü bir marka olmak. Kaliteli ve yenilikçi anlayış ile birinci sınıf bir dünya şirketi olmayı hedeflemektir. Firmamız müşterilerine; proje ortağı olarak bakıp bir projeyle ilgili verilebilecek her türlü desteği sağlamak amacıyla çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.

Misyonumuz

Türkiye’de ve Dünya’da gelişen teknolojileri yakından takip edip değişen ihtiyaçlara doğru zamanda cevap verecek, hızlı ve dinamik çözümler üretmek. Verilen hizmetlerin iyileştirilmesi , geliştirilmesi ve verimliliğin arttırılmasına yönelik çalışmaları sürekli kılmak. Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmaktır. Hedef alanımız, yalnızca bulunduğumuz şehir veya ülke değil; tüm DÜNYA’dır